
Жіночий рюкзак — сумка 1263 black
- Немає в наявності
- Код: 1263
549 ₴
+380 (96) 920-79-56
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак жіночий виготовлений з дуже якісного матеріалу Oxford. Універсальний рюкзак чудово підійде для повсякденних прогулянок, роботи, навчання, туризму. Пошиття акуратне, рюкзак чудово тримає форму. Текстильна підкладка всередині. Рюкзак обладнаний зручною ручкою, яка дає змогу носити виріб у руках, як сумку. Регульовані за довжиною плечові лямки. Фурнітура під золото.
Матеріал: Oxford
Розміри в см. (ВхШхГ): 34х30х14
- Оплата товару під час отримання, без передоплату
- Доставка: Новая Почта, Укрпочта
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Висота | 34 см |
| Глибина | 14 см |
| Матеріал | Нейлон |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 30 см |
- Ціна: 549 ₴










