
Жіночий рюкзак - сумка 1265 black
- Немає в наявності
- Код: 1265
499 ₴
+380 (96) 920-79-56
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рюкзак жіночий виконаний з дуже якісного матеріалу Oxford. Універсальний рюкзак відмінно підійде для повсякденних прогулянок, роботи, навчання, туризму. Пошиття акуратне, рюкзак відмінно тримає форму. Текстильна підкладка всередині. Рюкзак оснащений зручною ручкою, яка дозволяє носити виріб в руках, як сумку. Регульовані по довжині плечові лямки. Фупнітура під золото.
Матеріал: Oxford
Розміри в см. (ВхШхГ): 34х30х13
- Оплата товару при отриманні, без передоплати
- Доставка: Нова Пошта, Укрпошта
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 34 см |
| Глибина | 13 см |
| Матеріал | Нейлон |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 30 см |
- Ціна: 499 ₴








