
Жіноча сумка Екошкіра 22х15х6 см. 5012-1 чорна
- В наявності
- Код: 5012-1
575 ₴
+380 (96) 920-79-56
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка виконана з екошкіри! Всередині два відділення. Сумочка має ручку та ремінець який регулюється по довжинні.
лаконічний дизайн
добре тримає форму, при цьому не жорстка
екошкіра з тисненням високої якості
приємна на дотик
надійна фурнітура
компактна
висока зносостійкість
Розмір 22х15х6 см.
Виробник Туреччина
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Магніт |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 60 мм |
- Ціна: 575 ₴







