
Шкільний набір 5 в 1 рюкзак, сумка-шопер, пенал, сумочка, сумочка-мішок 1295 Violet-White
- Немає в наявності
- Код: 1295 Violet-White
799 ₴
+380 (96) 920-79-56
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настав час подбати про комфорт і стиль у школі разом з нашим шкільним набором "5 в 1". Цей набір включає в себе все необхідне для організованого та зручного навчання: просторий рюкзак для підручників, стильна сумка-шопер для покупок, компактний пенал для ручок та олівців, і елегантна сумочка-клатч для особистих речей. Виготовлений з якісних матеріалів, цей набір поєднує в собі практичність і модний дизайн, роблячи шкільні дні більш комфортними та стильними.
В комплекті: рюкзак, сумка-шопер, пенал, сумочка, сумочка-мішок
Матеріал: нейлон
Розміри:
Рюкзак - Висота: 41 см. Довжина: 29 см. Ширина: 12 см.
Сумка-шопер - Висота: 34 см. Довжина: 32 см. Ширина 6 см.
Пенал - Довжина - 18 см. Висота: 6 см.
Сумочка-клатч через плече - Висота: 17 см. Довжина: 17 см.
Сумочка-мішок - Довжина: 12 см. Висота: 11,5 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Висота | 41 см |
| Глибина | 12 см |
| Стан | Новий |
| Колір | Фіолетовий |
| Ширина | 29 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Нейлон |
| Стать | Жіночий |
| Тип | Городской |
- Ціна: 799 ₴






