
Рюкзак міський еко шкіра Black 2025
- Немає в наявності
- Код: 2025 black
599 ₴
+380 (96) 920-79-56
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Міський рюкзак з екошкіри - ідеальний спутник для активного життя. Виготовлений з високоякісної екошкіри, цей рюкзак поєднує в собі стиль, комфорт та екологічність. Завдяки своїй практичності та вмісткості, він відмінно підійде для щоденних походів на роботу, університет чи прогулянок містом. Він має зручні регульовані лямки, які дозволяють комфортно носити рюкзак навіть протягом тривалого часу. Цей рюкзак стане надійним і стильним доповненням до вашого образу.
Основні особливості
• Безліч кишень
• Регульовані лямки
• Зручність в носінні
Матеріал: еко шкіра
Розміри в см. (ВхШхГ): 43х29х12
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 43 см |
| Глибина | 12 см |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 29 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Тип | Рюкзак |
- Ціна: 599 ₴










