
Рюкзак міський еко шкіра Brown 2029
- Немає в наявності
- Код: 2029 Brown
599 ₴
+380 (96) 920-79-56
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Міський рюкзак з екошкіри - стильний та зручний аксесуар для повсякденного використання в місті. Ідеальний для організації речей та надійного носіння.
Основні особливості
• Безліч кишень
• Регульовані лямки
• Зручність в носінні
Матеріал: еко шкіра
Розміри в см. (ВхШхГ): 43х30х13
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 43 см |
| Глибина | 13 см |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Тип | Рюкзак |
- Ціна: 599 ₴





