
Рюкзак міський еко шкіра Dark Brown 2031
- Немає в наявності
- Код: 2031 Dark Brown
599 ₴
+380 (96) 920-79-56
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Екошкіряний рюкзак - ідеальний спутник для стильних та практичних особистостей. Його елегантний дизайн поєднується з високою функціональністю. Зручні кишені та велике основне відділення забезпечують відмінну організацію простору. Необхідний аксесуар для активного міського життя, що додасть стилю та комфорту вашим щоденним походам.
Основні особливості
• Безліч кишень
• Регульовані лямки
• Зручність в носінні
Матеріал: еко шкіра
Розміри в см. (ВхШхГ): 40х30х17
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 40 см |
| Глибина | 17 см |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Тип | Рюкзак |
- Ціна: 599 ₴





