
Жіночий рюкзак еко-шкіра Brown 1299
- Немає в наявності
- Код: 1299 Brown
549 ₴
+380 (96) 920-79-56
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Коричневий жіночий рюкзак-сумка з м'якої еко-шкіри. Ідеально підходить для щоденних справ і прогулянок."
Матеріал: еко-шкіра
Компактний розмір, ідеально підходить для повсякденного використання.
Виготовлений з високоякісної еко-шкіри, що робить його стійким до зношування.
Зручна ручка і регульовані плечові лямки для комфортного носіння.
Текстильна підкладка всередині забезпечує додатковий захист вашим речам.
Стильний дизайн підійде до будь-якого образу.
Колір: Коричневий
Розміри в см. (ШхВхГ): 33х28х11
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Висота | 33 см |
| Глибина | 11 см |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 28 см |
- Ціна: 549 ₴






