
Шкільний набір 4 в 1 рюкзак, сумка-шопер, пенал, сумочка-клатч через плече рожевий 1310
- В наявності
- Код: 1310 pink
999 ₴
849 ₴
-15%
+380 (96) 920-79-56
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шкільний набір 4 в 1 – ідеальне рішення для школярів! У комплекті: рюкзак, сумка-шопер, пенал, сумочка-клатч. Надійний і стильний, виготовлений із водонепроникної тканини, набір стане незамінним у навчанні.
Рюкзак з місткими кишенями для зручності.
Сумка-шопер – для книг чи покупок.
Пенал для канцелярії.
Сумочка-клатч для дрібниць.
Матеріал: Водонепроникна тканина нейлон
Розміри:
рюкзак: 41 x 28 x 12 см
сумка-шопер: 37 х 31 х 4 см
пенал: 18 х 6 см
сумочка-клатч: 22 х 18 х 2 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Висота | 41 см |
| Глибина | 12 см |
| Матеріал | Нейлон |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 28 см |
- Ціна: 849 ₴









