
Шкільний набір 4 в 1 рюкзак, сумка-шопер, пенал, сумочка-клатч через плече синій 1311
- В наявності
- Код: 1311 blue
999 ₴
849 ₴
-15%
+380 (96) 920-79-56
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шкільний набір 4 в 1 – ідеальне рішення для школярів! У комплекті: рюкзак, сумка-шопер, пенал, сумочка-клатч. Надійний і стильний, виготовлений із водонепроникної тканини, набір стане незамінним у навчанні.
Рюкзак з місткими кишенями для зручності.
Сумка-шопер – для книг чи покупок.
Пенал для канцелярії.
Сумочка-клатч для дрібниць.
Матеріал: Водонепроникна тканина нейлон
Розміри:
рюкзак: 44 x 30 x 13 см
сумка-шопер: 34 х 31 х 4 см
пенал: 19 х 6 см
сумочка-клатч: 23 х 18 х 2 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Висота | 44 см |
| Глибина | 13 см |
| Матеріал | Нейлон |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Ширина | 30 см |
- Ціна: 849 ₴







