
Жіночий рюкзак - сумка екошкіра 2005 white
- Немає в наявності
- Код: 2005
729 ₴
+380 (96) 920-79-56
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Практична та стильна рюкзак-сумка чорного кольору, яка стане надійним компаньйоном на кожен день. Виготовлена з міцного матеріалу, має зручні кишені та підкладку, що захистить Ваші речі від пошкоджень. До того ж, її можна використовувати як рюкзак або сумку зручними ручками.
Пошиття акуратне, рюкзак відмінно тримає форму. Текстильна підкладка всередині.
Рюкзак оснащений зручною ручкою, яка дозволяє носити виріб в руках, як сумку. Усередині кишеня на замочку.
Регульовані по довжині плечові лямки.
Матеріал: еко-шкіра
Колір: бежевий
Розміри в см. (ШхВхГ):32х24х11
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Висота | 32 см |
| Глибина | 11 см |
| Матеріал | Екошкіра |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Білий |
| Ширина | 24 см |
- Ціна: 729 ₴




